bvk technology ISAF Exclusive 2017 Fuarına Katılıyor!

Güvenlik sektöründe uzun yıllardır köklü bir yer edinmiş, dünyanın sayılı etkinliklerinden biri olan ISAF, bu kez oldukça farkli ve ayrıcalıklı bir organizasyon olan CONFEX konsepti ile 7-8-9 Mart 2017 tarihleri arasında Sheraton Ankara Hotel & Convention Center‘da birbirinden önemli kurum, kuruluş, dernek ve sektör firmalarının yer alacaği bir organizasyona ev sahipliği edecek.

<bvk> technology, 21 Ocak 2017’de düzenlenmiş olan Intersec 2017 Dubai fuarında uluslararası duyurusunu yaptığı OTCcaccess çözümlerini bu kez de ISAF 2017’de kamu kuruluşlarının dikkatine sunmaktadır.


OTCaccess Hakkında


OTCaccess, tek kullanımlık şifre (One Time Code - OTC) teknolojisini kullanan bir erişim kontrol sistemidir. OTCaccess ile üretilmiş olan tek kullanımlık şifreler kişiye, erişim noktasına, zamana ve fonksiyone özeldir. OTCaccess, hiçbir network bağlantısına ihtiyaç duymadan offline otorizasyon yaptığı halde, merkezi ve global kullanıcı yönetimi sağlayan benzersiz bir erişim kontrol teknolojisi kullanır. OTCaccess, kasa ve dolap kilitlerinde, alarm panellerinde, kapı ve turnike geçişlerinde kullanılabildiği gibi, dünyada ilk defa Windows bilgisayarlarda uygulama ve dosya erişim kontrolü içinde kullanılmaktadır.

OTCaccess Çözümleri:


OTCaccess for Windows OTCaccess for Windows, Windows ortamında çalışan PC uygulamalarına ve dosyalara erişimi kişiye, PC’ye, zamana ve uygulamaya özel tek kullanımlık şifrelerle (OTC) sağlayan bir erişim kontrol teknolojisidir. OTCaccess for ATMs OTCaccess for ATMs, ATM kasa ve üst kabin dolaplarına erişimi kişiye, ATM’ye, zamana ve fonksiyona özel tek kullanımlık şifrelerle (OTC) sağlayan bir erişim kontrol teknolojisidir. Her türlü ATM ve düz kasalara ve dolaplara uyarlanabilir. OTCaccess Retrofit Kits OTCaccess Retrofit Kits mevcut elektronik kasa kilitlerini güncelleştirerek erişimi kişiye, kasaya, zamana ve uygulamaya özel tek kullanımlık şifrelerle (OTC) sağlayan bir erişim kontrol teknolojisidir. atm mini lock atm mini lock ATM üst dolabına erişimi kişiye, dolaba, zamana ve uygulamaya özel tek kullanımlık şifrelerle (OTC) sağlayan bir erişim kontrol teknolojisidir. atm mini lock dünyanın ilk ve tek OTC ve NFC dolap kilididir. NFC uyumlu bir Bir Android telefon ve uygulaması ile kullanılabilir. OTCaccess for Alarm Panels , kullanıcı yönetimini merkezileştirerek erişimi kişiye, alarm paneline, zamana ve uygulamaya özel tek kullanımlık şifrelerle (OTC) sağlayan bir erişim kontrol teknolojisidir. Her türlü alarm paneline sonradan uyarlanabilir.

© 2022 by BVK Technology. All Right Reserved